אביב הגיע פסח בא – נקיון פסח בארון הבגדים

אביב הגיע פסח בא והבנות בחופש וזאת הזדמנות מצויינת לסדר את ארון הבגדים יחד.

רוב הסיכוים שהוא מבולגן , היא לא מוצאת מה ללבוש והימים נהיו חמים יותר וצריך להוריד את בגדי הקיץ.

אז יש מספיק סיבות למה השאלה היא איך … לסדר פיזית ובאוירה נעימה בלי יותר מידי ריבים.

10 כלים ועצות לסידור ארון ולהשארבתקשורת טובה.

לקבוע זמן – אחד הכללים החשובים ביותר לפנות מספיק זמן שמתאים לשתיכן ולא לעשות את זה על הדרך. אחד בזכרונות הקשים שיש לי עד היום שלאמא שלי היה נמאס מהבלאגן בארון פותחת אותו ופשוט מעיפה לי הכל ומשאירה לי לסדר לבד! ברור שזה גרר בכי, צרחות וריב של שלושה ימים אז לכן עדיף לעשות יחד ובזמן מתאים.

המטרה החשובה בסידור ארון לבדוק מה מתאים ומחמיא הבנות נמצות בשלב שהן גדלות ומתפתחות וצריך לבדוק אם הבגדים הקיימים עדיין מתאימים.

לכבד אחת את השניה ולנסות לנצל את הזמן שלכן לזמן איכות לדבר, לספר חוויות, הזדמנות לסכם מה הקווים האדומים שלך לגבי אורך המכנס, מחשופים, שקיפות ועוד' .

ניצול המלתחה – לפי הסטטיסטיקה רוב האנשים מנצלים 20% מהארון שלהם וחבל, לכן מומלץ ליצור שיטות שיגרמו לכן לנצל יותר את הבגדים בארון כמו להפוך מידי פעם את ערמת החולצות כדי ללבוש את אילו שלמטה או מה שנלבש עובר לערמה אחרת ועוד'.

לא הכמות אלא האיכות- לא צריך הרבה בגדים בארון צריך שהם יהיו נכונים, בסיסיים אשר ייאפשרו מגוון רב של שילובים. כשייש עומס בגדים קשה לנצל את הארון.

לשלב וליצור – כדי שההופעה שלכן תהיה מעניינת ומנוצלת מומלץ ליצור מגוון שילובים ולא כל פעם אותו שילוב של מכנס וחולצה. תוך כדי סידור הבגדים תנסו לבדוק שילובים וצירופים שונים ותסדרו אותם יחד או אפילו תצלמו כדי שתזכרו לפעם הבאה.

אומץ וקור רוח- נדרש כדי לסדר ארון טוב ולהפעיל את הראש אם אפשר בלי לערב רגשות לבגדים עם סנטימנטים רגשיים כל מה שלא מחמיא, מתאים עם כתמים ודהויים פשוט יוצאים מהארון.

לסדר 3 ערמות – להוציא את כל הבגדים החוצה ולסדר את הבגדים לפי:

בגדים שחוזרים לארון: בגדים שאוהבים, יפים ומתאימים.

בגדים שיחזרו לארון לאחר שינוי מעמד: בגדים שפחות יפים ויש להם קטע אבל יכולים להיות בגדי ים, טיולים או בסיס חשוב שזאת לא תהיה ערימה גדולה.

בגדים לתרומה: בגדים שכבר קטנים, לא יפים או לא נלבשו רוב הסיכוי שהם לא מתאימים ועוברים

סידור הארון – לפי העדפות צבעים, אורכים של מכנסיים שמלות, שימושים ועוד.

חשוב שהבגדים יהיו נגישים ומול העיניים כדי למצוא את מה שרוצים .

להכין רשימת חוסרים- בהתאם למה שתגלו שיצא וחסר תכינו רשימה של פריטים. כשתאו לקניות תהיו יותר ממוקדות ומסודרות ותדעו מה צריך להשלים.

מקווה שהכלים יעזרו לך לעשות עם בתך סידור ארון אפקטיבי עם הרבה אהבה ותקשורת בונה.

כמובן שאת יכולה ליישם את הכללים גם בארון שלך ואפילו לשתף את ביתך.

מוזמנת לפנות בשאלות ותגובות.

 

מאחלות לכן חג פסח שמח ומחבר.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.